نگاه فارس
استاندار فارس در دیدار با اعضای اتاق تعاون استان:

بالاترين فعاليت هاي اقتصادي دنيا در حوزه تعاون صورت مي گيرد

۴ بهمن ، ساعت ۹:۵۴

استاندار فارس گفت: اساس و ارکان تعاونی هم افزایی فکری و بهره گرفتن مناسب از سرمایه های خرد و فراهم کردن سرمایه های بزرگ مالی است.

 به گزارش نگاه فارس به نقل از اداره كل روابط عمومي و امور بين الملل استانداري فارس، مهندس اسماعيل تبادار در ديدار رئيس، دبير و اعضاي هيات مديره اتاق تعاون استان با بيان اين كه بالاترين فعاليت هاي اقتصادي دنيا در حوزه تعاون صورت مي گيرد، اظهار داشت: بالاترين كيفيت و بهترين زمينه هاي بازار بايد در اختيار تعاوني ها باشد.
نماينده عالي دولت در استان فارس با اشاره به اين كه يكي از مهم ترين زمينه هاي اقتصادي در سراسر دنيا گردشگري است كه روز به روز در حال گسترش بوده و دنيا به طرف توسعه گردشگري در حال حركت است، افزود: استان فارس يكي از مهم ترين استان هاي گردشگري كشور محسوب مي شود و تعاوني هاي استان بايد در اين عرصه حضور پر رنگ و فعالي داشته باشند.
وي در اين ديدار كه با حضور معاون هماهنگي امور اقتصادي و توسعه منابع استانداري و مديركل تعاون، كار و رفاه اجتماعي استان برگزار شد، با تاكيد بر اين كه زيباترين و كيفي ترين ساختمان سازي ها بايد توسط تعاوني ها صورت گيرد، اظهار اميدواري كرد: بايد حضور تعاوني ها در كارهاي اقتصادي و توليدي بزرگ ديده شود تا زمينه بهره گرفتن از ظرفيت هاي معطل اين بخش براي توسعه استان بيش از گذشته فراهم شود.
دبير اتاق تعاون استان فارس در ابتداي اين ديدار با بيان اين كه حدود ۱۲ هزار تعاوني با دو ميليون عضو در اين استان فعال هستند، گفت: اين تعاوني هاي داراي ۲۲ اتحاديه تعاوني هستند كه با راي گيري اتاق تعاون استان را شكل مي دهند.

instagram telegram

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *