نگاه فارس

سفر معاون رئیس جمهور به جهرم

۳ بهمن ، ساعت ۱۱:۴۳

فرماندار ویژه جهرم از سفر معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری به جهرم خبر داد.

به گزارش نگاه فارس؛ معاون استاندار فارس و فرماندار ویژه جهرم گفت: سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری با هدف بازدید از دستاورد‌های شرکت‌های دانش بنیان و واحد‌های فناوری جهرم به این شهرستان سفر می‌کند.

علیرضا صحرائیان معاون استاندار فارس و فرماندار ویژه جهرم اظهار کرد: قرار است معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری روز شنبه هفتم بهمن ماه جاری از طریق فرودگاه جهرم وارد این شهر شود.

وی افزود: این سفر با هدف بازدید از دستاورد‌های شرکت‌های دانش بنیان و واحد‌های فناوری جهرم صورت می‌گیرد.

علیرضا صحرائیان تصریح کرد: ستاری در این سفر از شهرک صنعتی شهرستان جهرم و یکی از شرکت‌های دانش بنیان فعال در زمینه ساخت تجهیزات پزشکی بازدید خواهد کرد.

فرماندار ویژه جهرم از دیگر برنامه‌های سفر یک روزه معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری به این شهرستان را بازدید از دستاورد‌های شرکت‌های دانش بنیان و واحد‌های فناوری جهرم برشمرد.

وی گفت: معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری در جلسه جمع بندی با مسئولان دانشگاه ها، مراکز آموزشی و پژوهشی، شرکت‌های دانش بنیان و واحد‌های فناور نیز حضور می‌یابد.

همچنین معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری قرار است در همایش ملی مجامع سازمان‌های مردم نهاد جوانان که عصر شنبه هفتم بهمن ماه در شیراز برگزار می‌شود، حضور یابد.

 


instagram telegram

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *