نگاه فارس
شیراز آماده برگزاری جشنواره فجر:

احکام دبیران جشواره های فجر در شیراز ابلاغ شد

۲۴ دی ، ساعت ۱۱:۵۱

بهزاد مریدی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس در مراسم اهدای احکام دبیران جشنواره های موسیقی ، تئاتر، فیلم، شعر و هنرهای تجسمی فجر خواستار برنامه ریزی و تشکیل شوراهای سیاست گذاری و همچنین استفاده از مشارکت و طرح های هنرمندان این رشته ها در برپایی هرچه بهتر این رویداد هنری شد.

به گزارش نگاه فارس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس، در مراسمی که روز گذشته در دفتر مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس با حضور معاونین اداره کل، رئیس گروه فرهنگی ، رئیس گروه سینمایی و سمعی بصری ، رئیس گروه هنری ،روسای انجمن ها ، اصحاب رسانه برگزار شد ، احکام دبیری جشنواره های فرهنگی و هنری فجر به روسای انجمن ها اهدا شد .

دکتر بهزاد مریدی ضمن آرزوی موفقیت در برپایی هرچه بهتر این رویداد فرهنگی و هنری گفت: تقریبا تمامی جشنواره ها در طی این چند سال به انجمن ها واسپاری شده است و دبیر اجرایی و هنر این جشنواره ها در طول سال روسای انجمن ها بوده اند .

وی در ادامه ضمن تقدیر از زحمات تمامی هنرمندان و فعالان فرهنگی و هنری استان افزود: انشالله امسال نیز همانند سایر دوره ها با همدلی و مشارکت تمامی هنرمندان و پیشکسوتان در کنار انجمن ها شاهد برپایی پربار این رویدادهای هنری خواهیم بود.

مریدی خاطر نشان کرد: مهدی رنجبر معاون هنری و سینمایی در کنار یوسفی معاون اداری مالی و شفیعی رئیس گروه هنری به عنوان مشاور هنری مدیر کل در تمامی مسیر از انجمن ها برای برپایی هرچه بهتر جشنواره های فجر حمایت خواهند کرد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس با اشاره به برپایی جشنواره فیلم کوتاه شیراز و جشنواره مطبوعات در لارستان پس از جشنواره های فجر از تمامی روسای انجمن ها خواست با تشکیل شورای سیاست گذاری و استفاده از افراد توانمند و خلاق برنامه ریزی اصولی برای هر بخش انجام دهند.

وی در ادامه برپایی هر جشنواره را از ابتدا تا انتها خصوصا در زمینه تفاهم نامه مالی و اجرایی را به دبیران جشنواره و انجمن ها واگذار کرد و افزود :با برنامه ریزی های صورت گرفته و هماهنگی های انجام شده انجمن ها بالاترین سهمیه بلیط را پیشکسوتان ، هنرمندان و اعضا زیر مجموعه هر انجمن و اصحاب رسانه اختصاص دهند.

در ادامه مراسم با حضور مهدی رنجبر، معاون هنری و سینمایی، یوسفی معاون اداری مالی، بهاره شفیعی مشاور مدیرکل و رئیس گروه هنری و خوش اقبال رئیس گروه فرهنگی احکام دبیران جشنواره به شرح زیر اهدا شد :

جشنواره موسیقی فجر ، هدایت رضایی

جشنواره تئاتر فجر : حمید وامق

جشنواره فیلم فجر: فروغ عدالت پور

جشنواره شعر فجر: حسن دهقان

جشنواره تجسمی فجر: مرضیه احمدی فخر

مریدی


instagram telegram

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *