نگاه فارس
رئیس کل دادگستری استان فارس:

مدعیان حقوق بشر خود ناقض حقوق بشر در سراسر جهان هستند

۲۴ دی ، ساعت ۱۱:۴۳

تحریم های آمریکا و کشورهای غربی نه تنها ما را تضعیف نکرده بلکه ما را در برابر استکبار تقویت کرده است.

به گزارش نگاه فارس به نقل روابط عمومی دادگستری استان فارس، رئیس کل دادگستری استان فارس با محکوم کردن اقدام اخیر آمریکا در تحریم شخصیت های شاخص نظام گفت: این اقدام آمریکا نشانگر عصبانیت دولتمردان بی تدبیر آنان از اقتدار جمهوری اسلامی و مسئولان نظام است.

علی القاصی با بیان این که مدعیان حقوق بشر خود ناقض حقوق بشر در سراسر جهان هستند گفت: سردمداران ناپخته آمریکا با این اقدام خود نشان دادند که اصول اولیه قوانین بین الملل را نمی شناسند.

نماینده عالی قوه قضائیه در استان فارس با اشاره به این که پیش از این رهبر معظم و فرزانه انقلاب با بینش والای خود اتفاقات امروز و هجمه آمریکا از بعد حقوق بشری را پیش بینی کرده بودندگفت: این نشانه دشمن شناسی عمیق ایشان است و بی شک تا زمانی که در مسیر منویات ایشان گام برداریم هرگز مورد گزند وآسیب قرار نخواهیم گرفت.

القاصی عدم شناخت مدعیان حقوق بشر از تفاوت های مذهبی ،فرهنگی و هنجارهای اجتماعی را علت برداشت ناصحیح از قوانین و احکام اسلامی خواند و خاطر نشان کرد: این مدعیان دروغین حتی در طول سالیان متمادی تلاش کرده اند شناخت خود نسبت به جامعه اجتماع ایران را کامل نمایند و همواره مبنای تصمیمات خود را دیدگاه های سیاسی و دشمنی با  مردم و نظام جمهوری اسلامی قرار داده اند.

وی تصریح کرد: این اقدام آمریکا ناشی  عصبانیت از شکست آنان در حمایت از برهم زدن ثبات در ایران است.

القاصی خاطرنشان کرد: کشورهای مدعی باید بدانند که حقوق بشر را نمی توان به صورت یک طرفه و براساس برداشت های شخصی و مغرضانه به جوامع تحمیل کرد.

وی در پایان ضمن محکوم کردن تحریم شخصیت های برجسته کشور به بهانه های واهی گفت: این اقدام نمایانگر عصبانیت استکبار از اقدام قاطعانه مسئولان نظام به خصوص مواضع سخت و قاطعانه رئیس قوه قضائیه در برابر نقض مکرر حقوق بشر توسط آمریکا در نقاط مختلف دنیا است. وی افزود: این اقدام خارج از عرف آمریکا نشانه استیصال آنان در مقابله با نظام مقتدر جمهوری اسلامی است.


instagram telegram

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *