نگاه فارس

ثبت نام ۴۴۰۰ نفر جهت شرکت در مسابقه سراسری قرآن کریم در استان فارس

۱۹ دی ، ساعت ۱۴:۵۰

مدیر قرآن و عترت ارشاد اسلامی استان فارس از ثبت‌نام بیش از ۴۴۰۰ نفر در آزمون سراسری قران کریم خبر داد و گفت: مهلت ثبت‌نام تا ۳۰ دی ماه تمدید شد.

به گزارش نگاه فارس، مهدی احمدی  مدیر قرآن و عترت ارشاد اسلامی استان فارس با اشاره به برگزاری آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن در اسفندماه در استان فارس اظهار داشت:  ۲۰ دی ماه را آخرین مهلت ثبت‌نام آزمون سراسری قرآن کریم اعلام شده بود که با توجه به استقبال متقاضیان ثبت‌نام تا ۳۰ دی ماه تمدید شد.

وی گفت: تاکنون بیش از ۴۴۰۰ نفر برای شرکت در این آزمون ثبت‌نام کردند و بیشترین تعداد ثبت‌نامی در شهرستان‌های شیراز، داراب و استهبان بوده‌اند.

احمدی با بیان اینکه این آزمون در ۲۶ رشته که زیر مجموعه حفظ و مفاهیم است، برگزار می‌شود افزود: قرآن‌آموزان می‌توانند از طریق موسسات قرآنی، بقاع متبرکه، مساجد، کانون‌های فرهنگی، دارالقرآن‌های و پایگاه‌های بسیج ثبت‌نام کنند.

مدیر قرآن و عترت ارشاد اسلامی استان فارس افزود: این آزمون به صورت سراسری برگزاری می‌شود و تمامی شهرستان‌های استان فارس می‌توانند در این آزمون شرکت کنند.

وی عنوان کرد: علاقه‌مندان برای ثبت‌نام می‌توانند به پایگاه اینترنتی www.quranedu.ir مراجعه کنند و درباره رشته‌ها و شرایط شرکت در آزمون اطلاعات بیشتری به دست آورند.

منبع:تسنیم


instagram telegram

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *