نگاه فارس

همه دلواپسان گِله‌مند آمده بودند

۱۰ دی ، ساعت ۱۳:۱۲

در خیابان ۹ دی همه آمده بودند همه‌کسانی که در ۹ دی سال ۸۸ آمده بودند، همه دلواپسان گِله‌مند.

به گزارش خبرنگار نگاه فارس، ۹دی امسال نیز با تمام فراز و نشیب‌هایی که داشت به اتمام رسید. در خیابان ۹ دی همه آمده بودند همه‌کسانی که در ۹ دی سال ۸۸ آمده بودند، همه دلواپسان گِله‌مند.

همه آمده بودند پیر، جوان، زن، مرد، کودک و نوجوان همه‌کسانی که فتنه را درک کرده بودند.

کسانی بودند که با شعارهایشان اندکی از درد دل آن‌هایی که کمرشان خم‌شده است زیر بار اجاره خانه و بدهکاران و آنانی که در صفوف وام‌های ازدواج هستند و…کم می‌کرد، همه آن دلواپسان انقلاب بودند.

همه بودند و با مشت‌های گره‌کرده یک‌صدا ندای مرگ سیاستی را فریاد می‌زدند که آتش‌به‌جان کشور انداخته است سیاستی که مردم استخوان‌لای‌زخم خورده را به خیابان‌ها برای اعتراض کشیده بود که شاید بشنود گوش‌هایی که پنبه در آن است.

چند روزی است که مردم دیگر دست از سکوت برداشته‌اند و دیگر توان تحمل ندارند و گله مندند.

همان مشکلاتی که مسئولین جمهوری اسلامی ایران به تعبیر شهید بهشتی” آنان که زمستان را از پشت پنجره دیده‌اند و گرسنگی هم فقط در کتاب‌ها خواندند نخواهند توانست که نمایندگانی شایسته برای دفاع از حقوق مردم باشند”، ندیده اند.

همان مردمی که قوانین جمهوری اسلامی حق مطالبه گری از مسئولین را به آن‌ها داده پای‌کار آمده بودند برای مطالبه گری و شنیدن پاسخ از مسئولین نه برای اینکه ضدانقلاب‌های فرصت‌طلب پای‌کار بیایند و نمک بر زخم مردم بریزند و از این دعوای زرگری سهم خود را بیرون بکشند.

همان‌هایی که درصدد ایجاد شکاف بین مردم و مسئولین هستند تا سهم خود را از این شکاف بردارند. اما نمی‌دانند مردم شاید از مسئولین نا به کار ناامید شده باشند اما هنوز دل در گره نظام و انقلاب اسلامی دارند و با گرانی، فقر و اختلاس و ….. مبارزه خواهند کرد اما در فتنه اصلاحات آمریکایی با اجرای آمد نیوز و منافقین برای تبدیل‌شدن ایران آباد به سوریه دوم و در تظاهراتی که به اسلام و قرآن و انقلاب توهین می‌شود،  نه‌تنها شرکت نخواهند کرد بلکه با بصیرت خود همچون ۹ دی این فتنه را خاموش می‌کنند.

 

 


instagram telegram

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *