نگاه فارس
فرمانده سپاه ناحیه ثارالله (ع) شیراز:

ارائه تسهیلات به متقاضیان تولید زیر ساخت های اشتغال

۲۷ آبان ، ساعت ۱۰:۳۴

ارائه تسهیلات به متقاضیان تولید گل و گیاه، قارچ، زالو، زیتون، ترشیجات و نیز زیرساخت‌های تولیدی با ایجاد اشتغال و رفع محرومیت بیکاری در قالب اجرای اقتصاد مقاومتی از دیگر برنامه‌های بسیج ثارالله (ع) شیراز است.

به گزارش نگاه فارس،به نقل از روابط عمومی سپاه ناحیه ثارالله شیراز، سرهنگ پاسدار موسی زارعی با اشاره به برنامه‌های هفته بسیج اظهار داشت: به مناسبت هفته بسیج از ۲۹ آبان تا ۵ آذرماه ۴۰۰ ویژه‌ برنامه از سوی ناحیه ثارالله(ع) شیراز برگزار می‌شود.

وی گفت: هفته بسیج با عناوین بسیج اقتصاد مقاومتی و سازندگی، محرومیت‌زدایی و خدمت‌رسانی، اعتلای فرهنگی و اجتماعی، اندیشه‌ورزی و تولید علم، مسجد محوری، ولایتمداری، دولت مقاومت و استکبارستیزی، جهادکبیر و عمل انقلابی در حوزه‌ها، محلات و پایگاه‌های مقاومت اجرا می‌شود.

زارعی خاطرنشان کرد: آذین‌بندی، فضاسازی، مسابقه‌های ورزشی، همایش ائمه جماعت و فرماندهان پایگاه‌های مقاومت با موضوع امربه‌معروف نهی از منکر، بازدید از خانواده‌های معظم شاهد، ایثارگر و پیشکسوتان بسیجی و نیز عطرافشانی و غبارروبی قبور مطهر شهدا ازجمله برنامه‌های در دست اجرا است.

فرمانده سپاه ناحیه ثارالله (ع) شیراز تصریح کرد: برگزاری یادواره شهدا، آبروی محله، همایش مدرسه عشق ویژه تجلیل از خادمان، مداحان و ستاد راهیان نور، اعزام گروه‌های پزشکی با ویزیت رایگان به مناطق محروم و کم برخوردار، شب‌شعر و خاطره‌گوی مدافعان حرم برنامه‌های دیگر هفته بسیج است.

زارعی بیان کرد: هم‌زمان با شهادت حضرت فاطمه (س) یادواره شهدای مدافع حرم در اسفندماه سال با دبیری سپاه ناحیه ثارالله(ع) و با حضور بیش از ۲ هزار نفر در شیراز برگزار می‌شود.

وی با اشاره به اینکه رویکرد بسیج سازندگی به‌سوی صنایع زودبازده تغییریافته است، افزود: ارائه تسهیلات به متقاضیان تولید گل و گیاه، قارچ، زالو، زیتون، ترشیجات و نیز زیرساخت‌های تولیدی با ایجاد اشتغال و رفع محرومیت بیکاری در قالب اجرای اقتصاد مقاومتی از دیگر برنامه‌های بسیج ثارالله (ع) شیراز است.

فرمانده ناحیه ثارالله (ع) شیراز اظهار داشت: رویکرد مسجد محوری، آمادگی دفاعی همه‌جانبه، ترویج گفتمان انقلابی‌گری برای نسل جوان و توجه به تنوع، ابداع و ابتکار بسیجیان نخبه و خلاق است و در این راستا بسیج ناحیه ثارالله (ع) به‌عنوان دهکده اقتصاد مقاومتی داستان معرفی‌شده است.


instagram telegram

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *