نگاه فارس
جوان پرتغالی پس از تشرف به دین اسلام ‌در حرم شاهچراغ (ع):

تشرف به دین اسلام را خرسندترین اتفاق زندگی‌ام می‌دانم

۲۵ آبان ، ساعت ۱۱:۰۷

پدرو میکائیل آریگـادا گونسـالوس، جوان ۲۹ ساله پرتغالی، در آستان مقدس حضرت احمدبن موسی الکاظم شاهچراغ(ع) به دین مبین اسلام مشرف شد.

به گزارش نگاه فارس، به نقل از روابط عمومی آستان مقدس حضرت احمد بن موسی الکاظم شاهچراغ(ع)، پدرو میکائیل آریگـادا گونسـالوس، جوان ۲۹ ساله پرتغالی، در آستان مقدس حضرت احمدبن موسی الکاظم شاهچراغ(ع) در حضور تولیت حرم مطهر شاهچراغ (ع) با بیان شهادتین به دین مبین اسلام و مذهب شیعه اثنی‌عشری مشرف شد.

آیت الله سید علی اصغر دستغیب در این دیدار با بیان اینکه این جوان تازه مسلمان شده از امروز برادر دینی ما و سایر مسلمانان محسوب می‌شود، اظهار داشت: این جوان با تشرف به دین مبین اسلام سبب سرافرازی و سربلندی دنیا و آخرت خود شده و با شناخت اسلام، راه حقیقی نجات و همان صراط المستقیم را پیدا کرده است.

این جوان پرتغالی که تشرف خود به دین اسلام را خرسندترین اتفاق زندگی خود می‌داند، بیان کرد: به دنبال یافتن یک برنامه کامل برایِ زندگی، تمام ادیان را مطالعه کردم و اسلام کامل‌ترین برنامه را داشت و من آن را برگزیدم.

به گزارش روابط عمومی آستان مقدس، آیت الله سید علی اصغر دستغیب یک جلد قرآن و تعدادی کتاب مذهبی به زبان انگلیسی به این جوان تازه مسلمان پرتغالی اهدا کردند.


instagram telegram

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *