نگاه فارس
در شورای شهر شیراز تصویب شد:

کمک مالی به تیم های برق و فجرسپاسی

۱۶ آبان ، ساعت ۱۳:۳۹

این موضوع یکی از بحث‌برانگیزترین مصوبات شورای شهر شیراز بود که موافق و مخالفانی داشت، طبق این مصوبه هر تیم به ازای هر بٌرد مبلغ ۱۰ میلیون تومان و در صورت راه‌یابی به لیگ برتر ۲۰۰ میلیون تومان دریافت خواهند کرد.

به گزارش خبرنگار نگاه فارس، شامگاه روز گذشته در صحن شورای شهر شیراز مساعدت مالی ۵۰ میلیون تومان به تیم فوتبال برق نوین شیراز و ۱۰۰ میلیون تومان به فجر شهید سپاسی شیراز به‌شرط تحقق بودجه، به تصویب رسید.

مساعدت مالی چند صدمیلیونی ضرورتی ندارد
۶ عضو شورا در توضیح مخالفت خود، نامعلوم بودن تحقق بودجه مصوب امسال و بدهی‌های شهرداری شیراز در پروژه‌های عمرانی را بیان می‌کردند که باوجود چنین شرایطی مساعدت مالی چند صدمیلیونی ضرورتی ندارد و شهرداری شیراز به‌تنهایی متولی ورزش و گروه‌های فوتبال نیست.

۷ عضو موافق نیز بر لزوم توجه به تیم‌های فوتبال تأکید داشتند و معتقد بودند که جوانان نیاز به هیجان و نشاط دارند و توجه به ورزش موجب پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی می‌شود و مساعدت مالی به این دو تیم در بین رقم بیش از ۳ هزار میلیارد تومانی بودجه شهر شیراز چندان مبلغ قابل‌توجهی نیست.

طبق توضیح سرپرست شهرداری شیراز: اواخر سال ۹۴ مقررشده بود که شهرداری شیراز هرماه ۱۰۰ میلیون تومان به تیم فجر شهید سپاسی مساعدت مالی داشته باشد که در ماه‌های اسفند، فروردین و اردیبهشت سال گذشته ۱۰۰ میلیون تومان به تیم مذکور پرداخت‌شده و بعد از آن مبلغی از سوی شهرداری شیراز پرداخت‌نشده است، به‌جز دربردهایی که ۱۰ میلیون تومان دریافت کردند.


instagram telegram

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *