نگاه فارس

نخستین هواپیمای حجاج استان فارس وارد شیراز شد

۲۲ شهریور ، ساعت ۱۰:۵۹

نخستین هواپیمای حجاج استان فارس بامداد چهارشنبه ساعت ۲:۳۰ دقیقه با تاخیر ۲ ساعته وارد فرودگاه شهید آیت‌الله دستغیب شیراز شد.

به گزارش نگاه فارس، بامداد امروز نخستین هواپیمای حجاج استان فارس ساعت ۲:۳۰ با تاخیر دو ساعته وارد فرودگاه شهید آیت‌الله دستغیب شیراز شد که در این پرواز ۵۰۰ نفر از حجاج استان فارس و کهگیلویه و بویراحمد بعد از انجام مناسک حج تمتع وارد شیراز شدند.

مدیرکل فرودگاه‎های استان فارس در حاشیه این مراسم در جمع خبرنگاران قرار گرفت و اظهار داشت: انتقال سه هزار و ۷۰۰ نفر از حجاج بیت‌الله الحرام در قالب ۲۵ کاروان توسط ۱۴ پرواز از ۲۱ شهریورماه تا ۲۷ این ماه ادامه دارد که برای انتقال و میزبانی از آنان تمامی تمهیدات لازم اندیشیده شده است.

رضا بدیعی فرد با اعلام اینکه عملیات بازگشت حجاج با هواپیمای ایرباس ۶۰۰ شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران به مدت شش روز انجام می‌شود گفت: ضروری امسال نیز همانند گذشته همه دستگاه‌های خدمت‌رسان نیز برای ارائه خدمت به حجاج از آمادگی کامل برخوردار هستند تا زائران خانه خدا بتوانند با آرامش کامل وارد استان شوند و از آنان استقبال صورت بگیرید.

مدیرکل فرودگاه‎های استان فارس با بیان این‌که به دلیل کمبود فضا نمی‌توانیم پذیرای  تعداد زیاد مشایعت‌کنندگان حجاج باشیم گفت: امسال را اعلام کرده‌ایم که استقبال‌کنندگان بدون همراه در محل در نظر گرفته شده حضور یابند و حجاج خود را از فرودگاه انتقال دهند.

انتهای پیام/


instagram telegram

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *