نگاه فارس
مدیرعامل شركت شهرك‌های صنعتی فارس خبر داد

راه‌اندازی مجدد ۲۸ واحد صنعتی در شهرك‌های صنعتی فارس

۲۱ شهریور ، ساعت ۱۰:۱۴

مدیرعامل شركت شهرك‌های صنعتی فارس از راه‌اندازی مجدد ۲۸ واحد صنعتی در شهرك‌های صنعتی فارس از ابتدای امسال خبر داد.

به گزارش نگاه فارس و به نقل از روابط عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی فارس، شاهپور قنبری گفت: با راه‌اندازی مجدد ۲۸ واحد صنعتی ۳۰۰ نفر به کار خود بازگشتند.

وی بابیان اینکه واحدهای تولیدی در شهرک‌های صنعتی سنگ خرمبید، بزرگ شیراز، سنگ نی‌ریز، آباده، انجیره مرودشت، ده فاضل، لار، فیروزآباد و داراب مجدداً فعال‌شده است، تصریح کرد: برای این واحدهای صنعتی ۱۷۰ میلیارد ریال سرمایه‌گذاری شده است.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی فارس اجرای طرح رونق تولید باهدف فعال کردن واحدهای راکد از طریق اختصاص تسهیلات و نیز اجرای طرح عارضه‌یابی و رفع مشکلات واحدهای صنعتی را از برنامه‌هایی اعلام کرد که سبب افزایش راه‌اندازی واحدهای راکد شده است.

قنبری افزود: راه‌اندازی مجدد واحدهای راکد و تعطیل از اولویت‌های اصلی وزارت صنعت، معدن و تجارت و سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران در راستای اجرای تدابیر ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی است و از اهداف مهم اجرای طرح رونق تولید در سال دوم فعالیت آن نیز تحقق این موضوع است.

وی با اشاره به اجرای مرحله جدید طرح کلینیک صنعت در شهرک‌های صنعتی استان فارس، مطرح کرد: در این طرح با حضور گروه‌های مشاور در شهرک‌های صنعتی، واحدهای صنعتی مورد ارزیابی و مشاوره قرار می‌گیرند و برای فعال کردن واحدهای راکد نیز برنامه‌ریزی و هدف‌گذاری می‌شود.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی فارس خاطرنشان کرد: واحدهای صنعتی متقاضی باید با مراجعه به سایت سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران به نشانی www.isipo.ir با ورود به بخش عارضه‌یابی واحدهای صنعتی نسبت به تکمیل فرم مربوطه اقدام کنند.

قنبری افزود: پس از شناسایی واحدهای متقاضیِ عارضه‌یابی و تجمیع فرم‌های مربوطه، با تشکیل کمیته کارشناسی با حضور مشاوران صنعتی و دانشگاهی، موارد به کلینیک صنعت معرفی می‌شود.


instagram telegram

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *