نگاه فارس
فرمانده سپاه فجر فارس مطرح کرد

برخورد قاطعانه با متخلفانِ دانه درشت و عناصر تکفیری، رسالت مهم مسؤولان قضایی

۴ تیر ، ساعت ۱۴:۰۴

فرمانده سپاه فجر استان فارس گفت: برخورد قاطعانه با عوامل برهم‌زننده امنیت جامعه بخصوص عناصر تکفیری یکی از مهم‌ترین رسالت‌های مسئولان قضایی در برهه حاضر است.

به گزارش نگاه فارس؛ همزمان با فرارسیدن هفته قوه قضائیه سردار سید هاشم غیاثی فرمانده سپاه فجر به همراه جمعی از مدیران سپاه استان با علی القاصی‌مهر رییس دادگستری استان، علی صالحی دادستان عمومی و انقلاب شیراز و جمعی از مسئولان دستگاه قضایی و سازمان قضایی نیروهای مسلح در استان فارس دیدار کردند.

فرمانده سپاه فجر استان فارس در این دیدار ضمن گرامی‌داشت یاد و خاطره شهید آیت الله بهشتی و تبریک فرا رسیدن هفته قوه قضائیه، گفت: دو نهاد قوه قضائیه و سپاه پاسداران بخاطر نوع کارشان و اقدامات اثربخشی که دارند همواره مورد تهاجم دشمنان انقلاب اسلامی هستندو ما به نمایندگی از خِیل عظیم کارکنان و مدیران سپاه فارس از تلاش‌های مسئولان قوه قضائیه تجلیل می‌کنیم.

وی با بیان اینکه اقتضائات استان فارس با سایر استان‌های کشور متفاوت است، گفت: مسئولان قوه قضائیه در استان فارس در تبعیت از رهبر معظم انقلاب اسلامی (مدظله العالی) بر سر مواضع خود محکم ایستادگی می‌کنند و تعامل بسیار خوبی با مجموعه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و نیروهای مسلح دارند.

فرمانده سپاه فجر خطاب به مسئولان قوه قضائیه در استان فارس، گفت: سپاه فجر با تمام توان از اقدامات انقلابی مسئولان مومن و متعهد قوه قضائیه در استان فارس حمایت می‌کند.

وی در حاشیه این مراسم با تاکید بر اینکه قوه قضائیه نقش اساسی در ایجاد احساس امنیت و آرامش در جامعه دارد، گفت: برخورد قاطعانه با عوامل برهم‌زننده امنیت جامعه بخصوص عناصر تکفیری یکی از مهم‌ترین رسالت‌های مسئولان قضایی در برهه حاضر است که خواست عمومی جامعه نیز به شمار می‌رود.

فرمانده سپاه فجر با اشاره به تلاش‌های خالصانه مجموعه کارکنان قوه قضائیه در راستای خدمت‌رسانی به آحاد جامعه، گفت: طِی سال‌های اخیر اقدامات بسیار خوبی نظیر استفاده از تکنولوژی روز توسط قوه قضائیه در راستای تسهیل امور مربوط به فرآیند پیگیری پرونده‌های قضایی صورت گرفته که افزایش رضایت مردم از دستگاه قضایی و کاهش اتلاف وقت را در پِی داشته است.

وی با تاکید بر اینکه قوه قضائیه از ارکان اصلی اقتدار نظام اسلامی ایران است، خاطرنشان کرد: برخورد قاطعانه دستگاه قضایی کشور با متخلفانِ دانه درشت طِی سال‌های گذشته اعتماد مردم به نظام اسلامی را ارتقاء داده و امیدواریم این روند از سوی مسئولان مومن و انقلابی این نهاد همچنان با قوت ادامه پیدا کند.

غیاثی با بیان اینکه سپاه پاسداران و قوه قضائیه در کنار هم هستند و اقدامات آن‌ها هم‌پوشانی لازم را داراست، گفت: سپاه با اجرای موفقیت‌آمیز عملیات موشکی لیله‌القدر ضربه مهلکی به تروریست‌های تکفیری داعش وارد کرد و این پیام را به جهان مخابره کرد که امنیت جمهوری اسلامی ایران خط قرمز نیروهای مسلح کشور است.

فرمانده سپاه فجر در حاشیه دیدار با مسئولان سازمان قضایی نیروهای مسلح استان فارس نیز با بیان اینکه تعامل بسیار خوبی بین مدیران این سازمان با فرماندهان ارشد نیروهای مسلح برقرار است، گفت: این سازمان نقش اساسی در پیشگیری از بروز تخلفات در نیروهای مسلح کشور و ارتقاء سلامت نیروها بر عهده دارد.

منبع:فارس


instagram telegram

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *