نگاه فارس

سردار گمنام بی‌سر

۴ مهر ، ساعت ۱۷:۵۹

این‌روزها که محسن حججی بر سرزبانهاست خوبست یک یادی هم بکنیم از فرمانده محبوب مدافعان حرم، همرزم احمد متوسلیان در کردستان که خرداد ۹۳ در حلب سوریه به شهادت رسید و گروه تروریستی اجنادالشام سر از تنش جدا کرد.
به گزارش نگاه فارس، این‌روزها که محسن حججی بر سرزبانهاست خوبست یک یادی هم بکنیم از فرمانده محبوب مدافعان حرم، همرزم احمد متوسلیان در کردستان که خرداد ۹۳ در حلب سوریه به شهادت رسید و گروه تروریستی اجنادالشام سر از تنش جدا کرد.

نمی‌دانم چه حکمتی است که آن واقعه در فضای رسانه‌ای در قیاس با شهید حججی خیلی غریبانه ماند.

ماجرای شهید عبدالله اسکندری جانسوزتر هم بود. چرا که عکس‌ها و فیلم کامل بریدن سرش منتشر شد و سرش را مثل سیدالشهدا بر نیزه هم زدند و دورش رقصیدند. پیکرش هم هیچ‌گاه برنگشت.

ایشان هم روزهایی بحث مبادله پیکرش بر سر زبانها افتاد ولی جوان بیست و چندساله‌اش مصاحبه کرد و تیر خلاص را به همه زد.

“صحبت‌هایی بود که با مبادله اسیر، یا پرداخت هزینه‌ای بتوانیم پیکر پدر را بازپس بگیریم. اما گفتیم به کسانی که می‌خواهند پیکر پدر را بازگردانند، بگویید ما راضی نیستیم که یک ریالی از پول بیت‌المال صرف این گروه خبیث شود. حتی یک اسیر هم نباید آزاد شود. پدر رفته بود تا آنها را به درک واصل کند. ما برای آنچه در راه خدا داده‌ایم، توقعی نداریم و حاضر نیستیم که به ازای پیکر پدرمان ریالی از بیت‌المال هزینه شود. هر اقدامی کمک به تکفیری‌ها محسوب می‌شود.”

 


instagram telegram

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *