نگاه فارس
در 240 روز نخست امسال حدود 19 هزار میلیارد تومان کالای مصرفی وارد کشور شد!

سونامی واردات چگونه صعود دلار را مخرب می کند

با یک محاسبه سرانگشتی حدود ۴٫۸ میلیارد دلار کالای مصرفی در ۲۴۰ روز نخست امسال وارد کشور شده است که اگر همین رقم را با دلار چهار هزار تومانی محاسبه کنیم عددی حول‌وحوش ۱۹ هزار میلیارد تومان می‌شود. رقمی بسیار بزرگ که می‌تواند صرف کارهای بزرگ دیگری شود.

نامه آیت الله کلانتری به شهردار شیراز

انتظار می رود ضمن بررسی دقیق این موضوع و برخورد قاطع باخاطیان احتمالی آن, نسبت به نصب مجدد و سریع این تمثال ها دستور فرمائید

همانطور که مستحضرید اخیرا تعدادی از عوامل منسوب به شهرداری شیراز اقدام به برداشتن و جمع آوری تمثال های زیبای شهیدان در مناطق متعدد شهر کرده اند و این اقدام ناراحتی و اعتراض شدید مردم شیراز را به دنبال داشته است

رئیس منظر و فضای سبز شهرداری شیراز:

جمع‌آوری بنرهای شهدا در شیراز برای نوسازی تصاویر است

رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری شیراز گفت: جمع آوری بنرهای شهدا در شیراز برای نوسازی تصاویر و قاب بنرهای شهدا در این شهر است.

روزه سکوت اصلاحات برای تقرب به دراویش+عکس

اصلاح‌طلبان درحالی یا روزه سکوت گرفته یا منفعلانه درباره اغتشاش دراویش و جنایت آنان رفتار می‌کنند که در موارد دیگر پیراهن عثمان علم کرده و به طور هماهنگ پروپاگاندای سیاسی راه‌ می‌اندازند.

سردار غیاثی:

برخی از برنامه‌های هنری زیبنده حرم سوم نیست/ تلاش جهت استمرار برنامه‌های هنری اسلامی

فرمانده سپاه فجر فارس با بیان اینکه برخی از اقداماتی که در حوزه هنر در سطح استان از سوی برخی از دستگاه‌ها اجرا می‌شوند، زیبنده حرم سوم اهل بیت(ع) نیست، تأکید کرد که جهت استمرار برنامه‌های هنری اسلامی تلاش خواهیم کرد.

بسته خبری نگاه فارس، سال اول 236

تیتر۱ |برخرود شهردار شیراز چه خواهد بود؟

بسته خبری نگاه فارس، هر روز با اخبار متفاوت فرهنگی، سیاسی، اجتماعی، طنز و مطالب متنوع دیگر هر روز منتشر می‌شود.

مقام معظم رهبری تنها پناهگاه جهان اسلام / وجه مشترک تمام گروه های تروریستی دشمنی با اهل بیت (ع) است

فرمانده سپاه فجر با بیان اینکه امروز جهان اسلام یک حامی به نام جمهوری اسلامی ایران و پناهگاهی به نام مقام معظم رهبری دارد، گفت: وجه اشتراک تمام گروه های تروریستی دشمنی با اهل بیت (ع) است که مدافعان حرم و امنیت با مقاومت، فتنه آنان را از بین می برند.

امام‌جمعه موقت شیراز؛

تحریم اقتصادی ابزاری برای مأیوس کردن مردم از این نظام/ تضعیف رهبری، هدف استراتژیک دشمن است

حجت‌الاسلام سید ابو فاضل رضوی اردکانی گفت: حضور این ملت درصحنه‌های مختلف باعث شده تا دشمن از این مردم سیلی بخورد و تحریم اقتصادی ابزاری برای مأیوس کردن مردم از این نظام است.

دبیر یادواره شهدای مدافع حرم و امنیت استان فارس؛

از شهید فهمیده تا شهید حججی خط امتدادی برای حفظ انقلاب اسلامی

زارعی گفت: از ابتدای انقلاب از شهید فهمیده‌ها تا شهید حججی‌ها و شهید اسکندری‌ها همگی خط امتدادی هستند برای حفظ اسلام و انقلاب اسلامی و این راه را امت حزب‌الله انتخاب کرده است.

گزارش تصویری،

نخستین یادواره ۸۲ شهید مدافع حرم و امنیت استان فارس

نخستین یادواره ۸۲ شهید مدافع حرم و امنیت استان فارس صبح امروز پنج شنبه ۳ اسفند با جضور مقامات استانی و خانواده های شهدا در حرم مطهر احمد بن موسی شاهچراغ برگزار گردید.

بنز و هیوندای روزبه‌روز پیشرفت می‌کنند، ایران خودرو و سایپا درجا می‌زنند/ آقای یکه زارع! استاندارد‌های منطقی از نظر شما چیست؟

هاشم یکه زارع، مدیر عامل شرکت ایران خودرو گفته است: «وقتی با بنز و هیوندای هم صحبت می‌کنیم، می‌گویند استاندارد‌های جدید صنعت خودروی ایران را نمی‌توانیم پاس کنیم.»

کدخدایی:

احمدی نژاد سال ۸۸ اصرار داشت بدون بررسی شکایات نتیجه انتخابات تأیید شود

سخنگوی شورای نگهبان در کانال شخصی‌اش نوشت: الان باید دید چه کسانی دنبال مهندسی انتخابات بودند؟ شورای نگهبان و یا مهندسی در کسوت مقام اجرایی.